Reference

Jmenuji se Petra a jsem připravena vám pomoci s vaší online prezentací. Díky nabytým zkušenostem, praxi ve firmách s online prodejem, správě vlastního internetového obchodu až po nastavení více než desítek webů a e-shopů na mnoha platformách, si troufám říct, že řešení společně najdeme. Sama jsem aktivním uživatelem virtuálního světa a denně narážím na nepřehledné, zastaralé a nefunkční stránky. Ctím konkurenci a velký počet odlišných pohledů dalších odborníků v tomto oboru. Věřím, ale že má práce má smysl a čitelnou linku vývoje a kvality.


Pro e-shopy používám nejčastěji řešení firmy Shoptet. Součástí nastavení je školení klienta v administraci prezentace. Cílem je samostatnost obchodníka v další správě a úpravách. Výhodou pak zastoupení firmy plné odborníků ve sledování a řešení aktuálních legislativních a dalších změn. Dřív, než uživatel nové změny postřehne, má již připravené řešení a přehledný návod jejich aplikace. Jediné, na co je potřeba nezapomenout v případě rozhodnutí pro e-shop na Shoptetu je jistá pokora k omezeným úpravám v rámci krabicového řešení. Slovy kodéra a programátora, vše je možné upravit, je ale potřeba mít na mysli, že pak již měníte původní nastavení intuitivního řešení ve web či e-shop na míru a v mnoha následných úpravách jste odkázán/a na odborný zásah.


Mou vášní jsou hory, lesy a příroda kolem. Mám velký sen pořídit si vlastní maringotku s výhledem do luk a kopců. Odpočinek ve spojení s přírodou je to, co opakovaně vyhledávám.

Hledáte právě takové zákazníky pro vaše ubytování nebo hospůdku. Místo, kde by se měl každý zastavit? A potřebujete jednoduchou prezentaci za minimální udržovací roční poplatek domény a hostingu?

Ráda vám pomůžu s jednoduchým webem na platformě Wordpress.

Ukázka: https://www.ustrani.cz/


mise_02

Mít podklady pohromadě už je
polovina úspěchu.

MIse_03

Společné dílo, nápady a oboustranné zkušenosti = výsledná prezentace

Tvorba webů Brno ve Wordpress | Shoptet | Eshop – rychle | Webnode